Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.06.2019 18:33
R-handle Controller
4950V

R-Handle to połączenie kontrolera z myszką. Sprzęt ma pomóc w walce konsole vs. PC

Na rynku nie brakuje standardowych kontrolerów, ale tylko nieliczni deweloperzy starają się zmienić zasady oferując coś faktycznie nowego. Twórcy R-Handle postanowili połączyć kontroler z myszką, by zapewnić wyjątkowe doświadczenie.

Producenci konsol karmią nas bardzo standardowymi padami, które od wielu lat nie otrzymały wielu rewolucyjnych elementów. Mimo wszystko od czasu do czasu możemy spojrzeć na ciekawy sprzęt i bez wątpienia do tego grona można wrzucić R-Handle.

PlayStation 5 - Sony znalazło metodę na pozbycie się ekranów ładowania?

R-Handle w prostych słowach to połączenie pada z myszką. Gracz w lewej łapie trzyma standardowy d-pad z analogiem kilkoma przyciskami oraz triggerami, jednak znacznie ciekawszym element ląduje w lewej łapie. Po drugiej stronie producent przygotował coś na wzór myszki na drążku, więc gracz otrzymuje możliwość dynamicznego poruszania się.

Twórca nie zapomniał o serii przycisków, całość jest mobilna i choć prototyp wygląda dziwnie, to jednak sam gameplay podobno nie zawodzi. Na przedstawiony materiale zobaczycie rozgrywkę z trzech różnych gier.

Co ciekawe, zdaniem autora R-Handle ma zapewnić fantastyczne doświadczenie wszystkim graczom – pad ma oferować mobilność, dzięki której zawodnicy mają bez problemu stanąć do walki z zawodnikami korzystającymi z myszek.

Wkrótce wystartuje zbiórka na R-Handle.

Warto spojrzeć:

Tagi: myszka pad r-handle