Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 23.06.2019 13:53
Crash Team Racing Nitro Fueled. Oficjalny darmowy komiks przedstawia historię N. Oxide'a
895V

Crash Team Racing Nitro Fueled. Oficjalny darmowy komiks przedstawia historię N. Oxide'a

Crash Team Racing Nitro Fueled jest obecnie jedną z najgorętszych premier tego roku, na którą fani czekali blisko 20 lat. Aby nieco rozpieścić graczy i wynagrodzić nam to zbyt długie oczekiwanie na powrót wyścigowego Crasha, Activision przygotowało darmowy komiks oparty na grze.

Póki co remake Crash Team Racing radzi sobie wprost fantastycznie! Tytuł zebrał świetne oceny od recenzentów, gracze biegają po sklepach w poszukiwaniu swojej kopii gry, a światowe media piszą o dziele Beenox niemalże bez przerwy - coś o tym wiecie, co nie ;) 

10 najlepszych gier w stylu Mario Kart i Crash Team Racing

W ostatnim czasie na sile przybrała także moda na tworzenie komiksowych serii opartych na znanych grach, na czym korzystają wydawcy tychże pozycji, cała branża komiksowa, a przede wszystkim najbardziej zapaleni fani danego tytułu. Tym razem takie zjawisko spotkało wspomnianego właśnie CTR-a, którego deweloperzy, studio Beenox przygotowali specjalny, darmowy komiks osadzony w uniwersum stworzonym przez Naughty Dog.

Pierwszy zeszyt dostępny jest już w internecie i oferuje ponad 20 stron świetnych rysunków przedstawiających nam kulisy działań przebiegłego N. Oxide'a. Jeśli jesteście ciekawi jak kosmita przyszykował się do inwazji na naszą planetę, śmiało możecie sięgnąć po tę opowieść, którą znajdziecie oczywiście pod tym linkiem.

Poniżej zaś przypominamy zwiastun premierowy.

Tagi: Activision Beenox Crash Team Racing Nitro Fueled