Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 23.06.2019 12:31
Gran Turismo Sport. Pierwszy gameplay pokazuje deszcz
2570V

Gran Turismo Sport. Pierwszy gameplay pokazuje deszcz

Gran Turismo Sport jest aktualnie najważniejszym wyścigowym projektem Sony, dlatego Japończycy ciągle pracują nad ulepszaniem swojego hitu. Teraz do gry nadchodzi deszcz, a tak się szczęśliwie składa, że w ten weekend odbywały się oficjalne zawody, na których pokazano nową mechanikę.

Gran Turismo Sport powoli staje się coraz lepszym dziełem, które pomimo początkowych trudności, ma szansę podbić serca miłośników wyścigów.

GRID porównany z Gran Turismo Sport i Forza Motorsport 7

Polyphony Digital w pocie czoła pracuje nad tym, aby dostarczyć nam coraz więcej pojazdów, torów, a także zaawansowanych mechanik. W końcu po ponad półtorej roku od premiery do gry trafi mechanika deszczu generowanego w czasie rzeczywistym podczas wyścigów, której naprawdę do tej pory bardzo brakowało.

Zapis rozgrywki z oficjalnych zawodów GT HOT LAP pozwala nam po raz pierwszy spojrzeć na to jak spadające z wirtualnego nieba krople wody wpływają na kierowanie oraz widoczność podczas jazdy. Niestety szczerze trzeba przyznać, że aktualna implementacja jest jeszcze daleka od ideału - wizualnie prezentuje się gorzej niż ta z Driveclub, zaś pod kątem mechaniki nie wygląda na coś co bardzo utrudnia jazdę - choć może to kwestia dużej wprawy profesjonalnych kierowców. 

Tagi: Gran Turismo Sport Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment

Nie przegap