Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 23.06.2019 18:23
Devil May Cry na Nintendo Switch
553V

Devil May Cry. Nowe zwiastuny wersji na Nintendo Switch

Choć pierwotnie Devil May Cry ukazał się w 2001 roku, to po 18 latach trafi także na Nintendo Switch. Capcom zaprezentował kilka materiałów wideo. 

Capcom niespecjalnie sili się przy reklamowaniu portu Devil May Cry na Nintendo Switch. Gra zadebiutuje już na dniach, a tymczasem nie doczekaliśmy się żadnej większej zapowiedzi. Niedawno, dzięki pojawieniu się tytułu w eShopie, mogliśmy poznać jego cenę i datę premiery.

Devil May Cry trafi na Nintendo Switcha w przyszłym tygodniu. Znamy cenę

Nawet pomimo braku większych reklam, twórcy wrzucili na oficjalny kanał Devil May Cry, na YouTube, trzy krótkie zajawki z gry, które pozwalają się jej nieco przyjrzeć. 

Pierwszy, opublikowany rano, filmik skupia się w pełni na Trish - pięknej, demonicznej kobiecie w ludzkiej postaci. Możemy zobaczyć jej pierwsze spotkanie z Dante. Trzeba zaznaczyć, że upływ czasu (względem 2001 roku) mocno rzuca się w oczy. 

" href="https://youtu.be/8Ux0mbDHWHk" target="_blank" title="Share link">

Drugi trailer prezentuje mrocznego rycerza Spardę i scenkę rozpoczynającą całą grę. Ta krótko opisuje historię i pochodzenie głównego bohatera produkcji. Osoby, które miały przyjemność obcować z tytułem na PlayStation 2, na pewno pamiętają melodię, która przygrywa w tle. 

" href="https://youtu.be/pCMD92cz29g" target="_blank">

Trzeci materiał jest zdecydowanie najmniej ciekawy. Trwa krócej niż pół minuty i przedstawia ekran tytułowy gry, gdzie raz jeszcze możemy zobaczyć Dantego oraz Trish. 

" href="https://youtu.be/dPY22aCkCnE" target="_blank" title="Share link">

Premiera Devil May Cry na Nintendo Switch będzie miała miejsce już 25 czerwca 2019 roku. 

Źródło: https://twinfinite.net/2019/06/devil-may-cry-switch-trailer/

Tagi: Capcom devil may cry

Nie przegap