Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.06.2019 19:53
Crash Team Racing Nitro Fueled na Nintendo Switch i PS4
2468V

Crash Team Racing Nitro-Fueled. Porównanie wersji na PlayStation 4 z Nintendo Switch

Crash Team Racing Nitro Fueled zadebiutował właśnie na PlayStation 4, Xbox One oraz Switchu. Zobaczcie jak gra wypadła na konsoli Nintendo w porównaniu do tej od Sony. 

Bardzo często jesteśmy świadkami sytuacji, gdy gry przenoszone na Nintendo Switch z "dużych" konsol są uboższe pod wieloma względami. Wynika to z mocy "Pstryka", który nie dorównuje w tym aspekcie urządzeniom od Sony i Microsoftu. 

Crash Team Racing Nitro Fueled z premierowymi problemami. Deweloper obiecuje szybką reakcję

Prowadzący kanał Direct-Feed Games postanowili zestawić ze sobą Crash Team Racing Nitro Fueled z PlayStation 4 i Nintendo Switch, aby porównać to, jak obie wersje prezentują się wizualnie. Co ciekawe, sprawdzono także czas ładowania na obu konsolach

To, co trzeba przyznać - twórcy postarali się z wersją na konsolę od Nintendo. Choć gra, co zrozumiałe, nie prezentuje się tak dobrze, jak na PlayStation, to różnica nie jest wcale tak kolosalna. Tytuł wygląda ładnie, nawet stawiając go przy wersji z urządzenia od Sony

Fatalnie wypada jednak w przypadku czasu ładowania. Tam, gdzie na PlayStation 4 zajęło to 20 sekund, w wersji na Nintendo Switch - około 50. Oczekiwanie było więc 2.5 raza dłuższe, a to rzeczywiście może się dać we znaki. Nikt nie chce przecież przez prawie minutę patrzeć na obraz ładowania. 

Sami sprawdźcie, jak wygląda różnica: 

Źródło: YouTube

Tagi: Activision Beenox Crash Team Racing Nitro Fueled

Nie przegap