Tytus Stobiński Tytus Stobiński 21.06.2019 12:33
Martin Scorsese i Leonardo Dicaprio
371V

Killers of the Flower Moon - Paramount Pictures zajmie się produkcją nowego filmu Martina Scorsese

Dopiero co na Netfliksie wylądował dokument skupiający się na postaci Boba Dylana, za który odpowiada Martin Scorsese, powoli również jesteśmy coraz bliżej premiery "Irlandczyka", a dziś dostaliśmy informację, że kultowy reżyser dogadał się z wytwórnią co do nowej produkcji.

O "Killers of the Flower Moon" mogliśmy pierwszy raz usłyszeć jakiś czas temu. Nie było jednak wiadomo, czy projekt faktycznie przejdzie do fazy realizacji. Dziś jednak, wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazują na to, że ekranizacja książki Davida Granna faktycznie dojdzie do skutku. Jak informuje serwis Deadline, reżyser doszedł do porozumienia z legendarną wytwórnią Paramount Pictures, więc pozostaje nam tylko czekać na pierwsze zdjęcia z planu. 

Doktor Sen na zwiastunie. Kontynuacja kultowego Lśnienia od Stephena Kinga

Ponownie, po raz szósty dojdzie także do współpracy Martina Scorsese i Leonardo DiCaprio. Panowie, pracowali już razem m in. przy "Wilku z Wall Street", "Wyspie Tajemnic", czy choćby "Gangach Nowego Jorku". Produkcja opowie o tajemniczym morderstwie w Oklahomie, a akcja została umiejscowiona w latach 20-tych ubiegłego wieku. DiCaprio prócz powierzenia mu roli w filmie, został także jego producentem. Za scenariusz ma zaś odpowiadać Eric Roth, autor scenariuszy do takich dzieł jak "Monachium", "Forrest Gump" i "Zaklinacz Koni". 

Scorsese nie zwykł zawodzić przy swoich filmach, które budzą podziw rozmachem i przepychem jaki mogliśmy dostrzec choćby w "Kasynie". Czekamy na kolejne szczegóły związane z przedsięwzięciem. 

Warto również przeczytać:

Reżyser poinformował o kategorii wiekowej, jaką otrzyma nadchodzący Joker

HBO GO prezentuje nowości czerwca. Venom, Frozen, Opowieść Podręcznej, Legion, Mr. Robot

Tagi: flowers of the killer moon leonardo dicaprio martin scorsese

Nie przegap