Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.06.2019 09:59
Dark 2 premiera
914V

Dark 2 dostępny. Premiera oczekiwanego serialu i zwiastun zapowiadający wielką konfrontację

Netflix zaprasza widzów na drugi sezon „Dark”. Najlepszy niemiecki serial platformy właśnie otrzymał drugi sezon i na premierę możemy spojrzeć na zwiastun przygotowujący widzów na wielką konfrontację.

Wszystkie odcinki drugiego sezonu „Dark” są już dostępne na Netflix. Widzowie mogą szykować się na kontynuację historii, ale jednocześnie pamiętajcie – platforma już teraz zdecydowała się rozwijać wydarzenia i cały serial będzie trylogią.

Stranger Things 3 na finałowym zwiastunie

„Dark” to bez wątpienia jeden z najlepszych seriali Netflixa, który został przygotowany na Starym Kontynencie. To jednocześnie pierwszy serial stworzony dla platformy przez Niemców, który został doceniony przez widzów na całym świecie.

Druga opowieść już teraz zebrała sporo pozytywnych opinii – scenarzystom udało się podobno utrzymać bardzo wysoki poziom i oferują mnóstwo intryg przepełnionych fabularnymi zagadkami. Całość zmierza do wielkiego zakończenia i „Dark 2” to według pierwszych recenzji bardzo dobra kontynuacja. Nie możemy liczyć na wiele nowości, ale Netflix podobno nie zawiódł.

Przeczytajcie nasze recenzje: 

Tagi: dark dark 2 Netflix premiera serial trailer zwiastun

Nie przegap