Tytus Stobiński Tytus Stobiński 20.06.2019 15:33
Witchfire
1046V

Witchfire na nowych screenach. Twórcy pokazują mroczny świat gry

Założone przez Adriana Chmielarza studio The Astronauts, podzieliło się kilkoma grafikami z ich najnowszej produkcji o nazwie Witchfire.

Znajdująca się w produkcji gra, dynamiką walki ma nawiązywać do wcześniejszych gier Chmielarza, takich jak Painkiller oraz Bulletstorm. Spodziewać się zatem możemy szybkiego tempa pojedynków, sporo większych od nas antagonistów i ponownie mrocznego designu. Gra już od pierwszego pokazu udowodniła nam, że będzie ciężką produkcją, gdzie trup ściele się gęsto. Dziś developer pochwalił się nowymi zrzutami obrazu, pokazując po raz kolejny przerażające szkielety i nieco otoczenia, w jakim przyjdzie nam walczyć z demonicznymi postaciami. 

Witchfire było pierwotnie symulatorem przetrwania. Twórcy stracili rok pracy

Całość wygląda solidnie, choć same tekstury nie powalają na kolana. Z pewnością za to pochwalić można oświetlenie, ładnie wpadające do lokacji przez szczeliny i korony drzew. W grze wcielimy się w wysłaną przez kościół postać walczącą m in. z istotami zajmującymi się magią. Dokładna data premiery nie jest znana, ale z pewnością nie będzie to obecny rok.

A jak podoba Wam się Witchfire

Warto również przeczytać:

Witchfire powinien trafić na konsole. Adrian Chmielarz pokazuje proces powstawania gry

Witchfire z odległą datą premiery. Urywki pokazują nową grę Adriana Chmielarza

Tagi: The Astronauts Witchfire

Nie przegap