Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.06.2019 08:58
Dziki Gon ekipa
3665V

Wiedźmin 3: Dziki Gon na Nintendo Switch wygląda „niesamowicie”. Gracze mogą liczyć na pełne wrażenia

Jedną z najgorętszych zapowiedzi ostatniego E3 jest bez wątpienia pojawienie się Wiedźmina 3: Dziki Gon na Nintendo Switchu. Polacy wciąż nie prezentują czystej rozgrywki, ale wiele na to wskazuje, że będziemy bardzo zadowoleni z efektów przygotowanego portu.

CD Projekt RED nadal nie udostępnił czystej rozgrywki z Wiedźmina 3: Dziki Gon na Nintendo Switch, ale możemy się spodziewać pełnej przyjemności. W sprawie gry wypowiedział się Alvin Liu, który od blisko dwóch lat zajmuje się w polskim zespole koordynowaniem prac nad interfejsami.

Nowa wersja Wiedźmin 3 HD Project usprawni grafikę jeszcze bardziej

Nie bez powodu przedstawiciel CD Projekt RED postanowił wspomnieć o UI – jego zdaniem największe zmiany w Wiedźmina 3: Dziki Gon zostały dokonane właśnie w tym miejscu, ponieważ twórcy musieli dostosować rozgrywkę do ekranu:

„Największe zmiany, które wprowadziliśmy, dotyczą interfejsu użytkownika, a sposób interakcji w przypadku Switcha jest nieco inny niż w innych wersjach.”

Mimo wszystko gra podobno nie wygląda źle. Alvin jest pod wrażeniem – gracze zobaczą mniej liści oraz dostosowana została odległość rysowania obiektów:

„W tej chwili jest trochę mniej liści i zmniejszono odległość rysowania... Ale to nadal wygląda niesamowicie. Byłem pod dużym wrażeniem. Dopóki nie wskazałbyś mi wielu zmian, prawdopodobnie bym ich nie zauważył.”

Gracze mogą jednocześnie liczyć na pełne wrażenia – CD Projekt RED we współpracy ze Sabre Interactive nie wycięło z gry jakiejkolwiek treści:

„Dostaniesz pełnego Wiedźmina 3 i wszystkie rozszerzenia. Tak naprawdę nic nie tniemy.”

CD Projekt RED jest zdaniem Alvina dumne z najnowszego wydania:

„Jesteśmy naprawdę zadowoleni z tego, jak Wiedźmin 3 działa na Switchu. To wciąż jakość, z której jesteśmy dumni”

Polecamy:

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2019/06/cd_projekt_red_not_really_cutting_anything_from_the_witcher_3_on_nintendo_switch

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon

Nie przegap