Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.06.2019 07:00
Reeves Cyberpunk 2077
1565V

Cyberpunk 2077 może otrzymać multiplayer dopiero po premierze. Twórcy skupiają się na historii

Doniesień na temat Cyberpunk 2077 coraz więcej. Nie gaśnie temat trybu multiplayer, o którym twórcy z CD Projekt RED wspominali na wcześniejszych etapach produkcji. Główny twórca questów niejednoznacznie komentuje sprawę.

Prezentacja Cyberpunk 2077 podczas tegorocznego E3 rozgrzała wielu graczy do czerwoności. Wiemy już, że produkcja zadebiutuje w kwietniu, a teraz docierają do nas kolejne informacje.

CD Projekt RED miesza w uniwersum Cyberpunk

W atmosferze narastającej ekscytacji, rodzą się kolejne pytania- tym razem o tryb multiplayer. Podczas jednego z wywiadów, Paweł Sasko, główny twórca questów wyjaśnił sytuację:

„Tak naprawdę nie pracujemy nad trybem multiplayer, single-player jest naszym głównym celem. Po dokończeniu prac, zobaczymy. Nie chcę mówić „nie”, ale też nie mówimy „tak”. Jeżeli miałoby to dojść do skutku, to na pewno po premierze i to wszystko co mogę obecnie powiedzieć.”

Tryb multiplayer w Cyberpunk 2077, który będzie szczycił się nieprawdopodobnie otwartym światem, byłby niezwykłą gratką dla wszystkich graczy. Nawet jeżeli CD Projekt RED ogłosiłby pracę nad trybem już po premierze, na pewno będzie na co czekać.

Nie przegapcie naszych najgorętszych doniesień o Cyberpunk 2077

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2019-06-13-the-big-cyberpunk-2077-interview-multiplayer-next-gen-and-working-with-keanu

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077