Paweł Musiolik Paweł Musiolik 17.06.2019 11:11
eFootball PES 2020 Messi
1658V

Nowe gameplaye z PES 2020. Kolejny krok do przodu

Konami w tym roku wyjątkowo długo zwlekało z ujawnieniem tegorocznej odsłony serii Pro Evolution Soccer. Na E3 wreszcie pokazano grę, która otrzymała nowy tytuł. eFootball PES 2020, bo pod taką nazwą będziemy znali grę, chce skupiać się na esportowej rywalizacji.

Skupienie się na esportowej rywalizacji w eFootball PES 2020 nie sprawi oczywiście, że inne tryby ucierpią. Konami ujawniło, że doczekamy się poprawek w fizyce gry, lepszych animacji, rozbudowanych opcji SI, nowości w Master League i wielu innych rzeczy.

PES 2020 z datą premiery i zwiastunem. Twórcy prezentują nowości

Japończycy oczywiście nie wszystko mogli pokazać (i nie chcieli tego zrobić) od razu przy zapowiedzi. Najbardziej zadowoleni będą osoby, które po prostu chcą zobaczyć grę w ruchu. W trakcie E3 2019 zorganizowano turniej w eFootball PES 2020, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak w tym momencie gra wygląda.

Wielkiego skoku nie ma (może w nowej generacji), niemniej pewne subtelne różnice widać, chociażby w animacji poruszania się zawodników. Ta jest nieco realniejsza i mniej szarpana niż do tej pory. Choć do ideału brakuje.

Tagi: eFootball PES 2020 Konami wideo