Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.06.2019 18:33
Pokemon Sword/Shield hejt z E3 2019
2670V

Pokemon Sword/Shield najbardziej nielubiane spośród wszystkich gier zaprezentowanych na E3 2019

E3 rokrocznie przynosi wiele znakomitych tytułów, na które fani z całego świata czekają z zapartym tchem aż do dnia premiery. Są jednak też takie, które zawodzą. Sprawdźcie, którym oberwało się najmocniej po tegorocznej imprezie. 

Zaledwie wczoraj przedstawiałem Wam listę najczęściej wyświetlanych i najlepiej ocenianych zwiastunów gier zaprezentowanych podczas Electronic Entertainment Expo 2019. Ranking prezentował się bardzo ciekawie i dał pewien pogląd na podejście graczy do danego tytułu. 

E3 2019. Jak przedstawia się ranking popularności zaprezentowanych gier?

Dziś, dzięki analizie VizionEck, możemy sprawdzić, które gry są najbardziej hejtowanymi spośród przedstawionych na tegorocznym E3. Trzeba przyznać, że choć wciąż większość miejsc można łatwo wytłumaczyć, to jednak niektóre z nich mogą okazać się dla wielu zaskakujące. 

Zestawienie zostało skonstruowane na podstawie stosunku liczby kciuków w dół, względem wyświetleń zwiastuna - oczywiście na oficjalnym kanale. 

W niechlubnej kategorii, z ogromną przewagą nad drugim miejscem, przewodzą Pokemon Sword/Shield. Nadchodząca gra od Game Freak może "pochwalić się" stosunkiem 0,049 kciuka w dół przypadającym na każde wejście. Najprawdopodobniej ma to związek z aferą Pokedex (blokada transferu Pokemonów spoza regionu Galar), która odbiła się głośnym echem w internecie. 

Na drugim miejscu uplasowało się Battletoads, gdzie na pojedyncze wejście przypada 0,027 łapki w dół, a podium zamyka Shenmue III z niewiele lepszym rezultatem - 0,024 łapki w dół na jedno wejście. 

Pełnej liście możecie przyjrzeć się poniżej: 

Najbardziej hejtowane gry E3 2019

Źródło: https://nintendosoup.com/pokemon-sword-and-shield-are-the-most-hated-games-at-e3-2019/

Tagi: Game Freak Nintendo Pokemon Sword/Shield