Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.06.2019 16:08
The Sinking City art z okładki
1108V

The Sinking City na długiej rozgrywce. Gra przesiąknięta H.P. Lovecraftem

Na E3 2019 dowiedzieliśmy się, że The Sinking City trafi jeszcze w tym roku na Nintendo Switcha, ale deweloperzy podczas targów zdecydowali się na dodatkową prezentację dłuższej rozgrywki. Tytuł trafi w gust sympatyków twórczości H.P. Lovecrafta.

Frogwares wykorzystało E3, by pokazać kolejny fragment The Sinking City. Gra zadebiutuje już 27 czerwca i będzie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Do końca 2019 roku ma odbyć się także premiera na Nintendo Switchu.

The Sinking City również na Switch. Klimatyczny kryminał dla fanów Cthulhu

W The Sinking City wcielimy się detektywa Charlesa W. Reeda, który trafia do miasteczka Oakmont w stanie Massachusetts. To właśnie tę mieścinę nawiedziła ogromna powódź i główny bohater musi rozpocząć śledztwo, które wyjaśni przyczyny tych problemów. Mężczyzna szybko zrozumie, że w kataklizm zamieszane są tajemne moce i protagonista zmierzy się nie tylko z potworami, ale przede wszystkim własnym umysłem.

Poniższy gameplay powinien odpowiedzieć na pytania – czy warto zainteresować się The Sinking City? Nie możemy tutaj raczej liczyć na wyjątkową oprawę, ale może przynajmniej historia nie zawiedzie?

Polecamy:

Tagi: Bigben Interactive Frogwares The Sinking City

Nie przegap