Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2019 04:28
DOOM Eternal E3
2283V

DOOM Eternal na kapitalnym zwiastunie! Data premiery, gameplay, Edycja Kolekcjonerska, tryb multiplayer

Krwawych demonów nie mogło zabraknąć na show Bethesdy. Siadajcie wygodnie, rozgośćcie się i oglądajcie kawal świetnego zwiastuna. Materiał sprawi, że będziecie chcieli zagrać w Doom Eternal.

Jedną z najważniejszych strzelanek zmierzających na aktualną generację jest bez wątpienia Doom Eternal. Gra przeładowana dynamiczną akcją i wielkimi demonami rozgrzewa wszystkich miłośników gatunku.

E3 2019 - Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

Dzisiaj możemy spojrzeć na zdecydowanie najlepszy zwiastun, którymi deweloperzy od lat sprzedają nam serię DOOM. Jest krwawo, efektownie i całość w dobry sposób zapowiada wydarzenia.

Nie możemy w samej rozgrywce oczekiwać wielkiej rewolucji względem tytułu z 2016 roku – autorzy bazują na znanych mechanikach, ale nie jest to specjalne zaskoczenie, ponieważ ostatni DOOM został bardzo ciepło przyjęty przez graczy z całego świata.

Doom Eternal ukaże się 22 listopada 2019. Jeśli złożycie zamówienie przedpremierowe na pozycję, to otrzymacie skórkę DOOT Revenant do trybu sieciowego zwanego BATTLEMODE. Twórcy zaoferują zainteresowanym „Bazę kultysty” na poziomie mistrzowskim i nostalgiczną skórkę do strzelby.

Podczas konferencji otrzymaliśmy także prezentację rozgrywki – jeden z tych etapów był ogrywany przez dziennikarzy w trakcie pokazów gry. Na uwagę na pewno zasługuje dynamiczny gameplay i w zasadzie ciągła akcja. Autorzy pokusili się także o gameplay ze wspomnianego BattleMode – są to asynchroniczne pojedynki, w których mierzą się przykładowo dwa demony z jednym slayerem. Pełna prezentacja rywalizacji odbędzie się na QuakeConie.

Zobaczcie także Edycję Kolekcjonerską:

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software