Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.06.2019 18:08
Luigi's Mansion 3 E3
754V

Luigi's Mansion 3 na nowej rozgrywce. Gameplay pokazuje nowe funkcje

Nintendo nie mogło zapomnieć o Luigi's Mansion 3. Brat Mario ma misję do wykonania, a jego najnowsza opowieść zawędruje wyłącznie na Nintendo Switcha w 2019 roku. Znamy konkrety i oglądamy gameplay.

Luigi's Mansion 3 zostało przedstawione szerokiej publiczności we wrześniu ubiegłego roku. Wtedy to otrzymaliśmy mały zwiastun, który jednak wystarczył – za jego pomocą Nintendo potwierdziło, że także tym razem tytułowy bohater wskoczy do kolejnych rezydencji i zajmie się eliminowaniem duchów.

E3 2019 - Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

Dzisiaj możemy potwierdzić, że Luigi trafił z Mario i Peach do przeładowanego duchami hotelu, którym trzeba się odpowiednio zająć. Bohater może korzystać z nowych funkcji – między innymi Slam pozwala na przechwycenie jednego przeciwnika, którym następnie atakujemy kolejnych. Nasz bohater może teraz skorzystać z opcji Gooigi – tworzymy w ten sposób klona, który wchodzi do nowych miejsc. Luigi's Mansion 3 oferuje także kooperacyjną zabawę w trybie ScareScraper i w tym wypadku czterech graczy zajmie się czyszczeniem lokacji.

Niestety, Nintendo nie jest gotowe na zaprezentowanie ostatecznej daty premiery – Luigi's Mansion 3 zadebiutuje w 2019 roku.

Tagi: Luigi's Mansion 3 Nintendo