Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.06.2019 09:13
Borderlands 2
2582V

Borderlands 2. DLC wprowadzające w akcję Borderlands 3 dostępne tymczasowo za darmo. Świetny zwiastun

Konferencja Microsoftu nie upływała tylko pod znakiem Bordelands 3. Warto pamiętać, że Gearbox potwierdził też wydanie DLC do Borderlands 2!

Potwierdziły się wcześniejsze plotki i przecieki. Borderlands 2 faktycznie otrzymało jeszcze jeden dodatek, który pełni funkcję fabularnego "pomostu" między Borderlands 2 a Borderlands 3.

Dodatek Commander Lilith & the Fight for Sanctuary jest darmowy do 8 lipca dla wszystkich posiadaczy Borderlands 2 (w wersji na PC, PS4 i XOne).

W rozszerzeniu można powalczyć z nowymi zmutowanymi wersjami znanych już potworów i ze świeżymi roślinnymi stworami, z nowym bossem typu raid. W Commander Lilith & the Fight for Sanctuary przemierzymy też nowe lokacje, pozyskamy poziomy doświadczenia do 80 i oczywiście poznamy nowe wydarzenia fabularne, związane z inwazją New Pandora Army, w trakcie której mieszkańcy Pandory zamieniani są w roślinne mutacje przez specjalny gaz bojowy.

By zacząć DLC trzeba najpierw zaliczyć główne wątki fabularne i posiadać przynajmniej 30 poziom doświadczenia.

Commander Lilith & the Fight for Sanctuary jest aktualnie dostępne za darmo dla posiadaczy Borderlands 2. Taki stan utrzyma się do 8 lipca. Później DLC będzie koszstować 15 dolarów.

Tagi: 2K Games Borderlands borderlands 2 Borderlands 3 Gearbox