Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 10.06.2019 02:58
The Elder Scrolls: Blades. Wychodzi dziś na iOS i Androida, a jesienią wskoczy na Nintendo Switch
943V

The Elder Scrolls: Blades. Wychodzi dziś na iOS i Androida, a jesienią wskoczy na Nintendo Switch

The Elder Scrolls: Blades jest największą mobilną produkcją w historii Bethesdy i już dziś doczekała się pełnej premiera na Androidzie i iOS. Jesienią zaś tytuł trafi na Nintendo Switch, gdzie również skorzysta z modelu free-to-play.

The Elder Scrolls: Blades spotkało się w dniu swojej premiery w programie Early Access z ogromną krytyką za model mikropłatności, który wręcz wymuszał na nas płacenie za dosłownie wszystko - prawie jak Dungeon Keeper od EA.

Bethesda jednak naprawiła swój błąd i już dziś ich mobilny hicior doczekał się globalnej premiery na wszystkich rynkach, a co za tym idzie, w grze pojawi się masa nowych atrakcji. Deweloperzy przygotowali dla nas nowe misje ze smokami, ulepszony balans ekonomiczny, mnóstwo nowych dekoracji, a także system biżuterii. 

Poniżej znajdziecie małą listę premierowej zawartości jaką wprowadza Bety do swojej produkcji, a tuż pod nią zwiastun prezentujący zaplanowaną na jesień tego roku wersję na Nintendo Switch, która będzie zapewne jedyną konsolową edycją gry.

  • Biżuteria
  • Nowe zlecenia i starcia na arenie solo
  • Nowe dekoracje
  • Nowe nagrania NPC
  • Nowa seria zadań ze smokami

Tagi: Bethesda Game Studios Bethesda Softworks The Elder Scrolls: Blades