Gears 5 w szczegółach. Data premiery i zwiastun

Gry
1246V
Gears 5 w szczegółach. Data premiery i zwiastun
Wojciech Gruszczyk | 09.06.2019, 22:54

Jeden z pewniaków na konferencji Microsoftu? Dokładnie tak. The Coalition musiało przyjechać na E3 z konkretnym materiałem z Gears 5, ponieważ najnowsza produkcja zadebiutuje w przeciągu następnych miesięcy. Znamy wszystkie konkrety dotyczące gry.

Już w maju pojawił się spory przeciek dotyczący Gears 5. The Coalition oczywiście nie skomentowało przecieków, ale jednocześnie deweloperzy zaprosili graczy na konferencję Microsoftu. Dzisiaj poznaliśmy ostateczne szczegóły.

E3 2019 - Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

Gears 5 zadebiutuje 10 września. Gra zmierza jednocześnie na Xboksa One oraz komputery osobiste, a gracze mogą wyczekiwać na największy świat w historii serii. Podczas opowieści będziemy podróżować po zróżnicowanych lokacjach, które w dodatku będą po części otwarte. W trakcie przygody bohaterowie trafią na zamarznięte lodowce, wielkie pustynie, ale nie zabraknie także zatopionych ruin.

W tytule nie mogło zabraknąć kooperacji – w Gears 5 otrzymamy split-screen oraz sieciową zabawę. Twórcy przygotowali także cross-play pomiędzy Xboksem One oraz komputerami osobistymi. Według deweloperów w każdym trybie otrzymamy rozdzielczość 4K Ultra HD z HDR i 60 klatek na sekundę – oczywiście takie przyjemności będą pewnie dostępne wyłącznie na Xboksie One X i bardzo mocnym PC.

Podczas show otrzymaliśmy także ważne daty – 17 lipca odbędą się techniczne testy trybu sieciowego (Versus), a w sierpniu sprawdzimy Hordę.

Źródło: własne

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper