Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.06.2019 21:05
Super Smash Bros. Ultimate z nowym DLC
662V

Super Smash Bros. Ultimate. Kolejna postać DLC zostanie ujawniona na Nintendo Direct

Jeśli czekacie na nową postać do Super Smash Bros. Ultimate, to Masahiro Sakurai przekazał wczoraj bardzo dobrą wiadomość. Kolejny wojownik DLC zostanie ujawniony już niedługo!

Osoby, które niespecjalnie interesowały się konferencją EA Play, mogły wczoraj śledzić turnieje zorganizowane przez Nintendo. Uczestnicy zmagali się w takich grach, jak Splatoon 2Super Mario Maker 2 Super Smash Bros. Ultimate.

Nintendo na E3 2019. Już dziś zobaczymy turnieje w Super Mario Maker 2, Splatoon 2, SSB. Ultimate

Na zakończenie ostatniego turnieju, a więc w SSB. Ultimate, wyświetlono krótki film z udziałem jednego z twórców gry, Masahiro Sakuraia, który poinformował, że kolejny zawodnik DLC zostanie ogłoszony już we wtorek podczas Nintendo Direct na E3!

Na transmitowanym materiale pokazano Pana Masahiro, który stał przy gigantycznym Smash Ballu. Widzowie byli wręcz przekonani, że będzie to moment ogłoszenia nowej postaci. Gdy jednak wideo docierało do, zdawać by się mogło, kulminacyjnego momentu, jego bohater szybko jednak urwał, przekazując, że szczegóły podane zostaną podczas Nintendo Direct na E3 2019. 

Materiał z wystąpieniem Masahiro Sakuraia możecie obejrzeć poniżej:

Źródło: https://www.dualshockers.com/super-smash-bros-ultimate-dlc-fighter-2/

Tagi: Bandai Namco Nintendo Super Smash Bros. Ultimate