Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 09.06.2019 09:54
EA Originals. Elektronicy wydadzą aż 3 nowe gry niezależne
1173V

EA Originals. Elektronicy wydadzą aż 3 nowe gry niezależne

EA Originals to chyba najlepsza inicjatywa jaką rozpoczęło Electronic Arts w przeciągu ostatnich lat. Dzięki niej dostaliśmy już UnravelFe, czy też A Way Out, a na tym nie koniec, ponieważ wydawca planuje dalej wspierać projekty niezależne.

Wczorajsza konferencja EA Play była bardzo rozczarowująca i chyba nikt się z tym nie będzie kłócił. Elektronicy zmarnowali swoją szansę na zainteresowanie nas swoimi produkcjami tak jak robi to konkurencja, a okazuje się, że mieli jeszcze kilka asów w rękawie.

E3 2019 – EA Play. Podsumowanie, wrażenia i ocena

Po zakończeniu EA Play na kanał Electronic Arts trafił filmik zatytułowany Small Studios - Great Games, który w całości poświęcony jest małym studiom niezależnym współpracującym z wydawcą w ramach programu EA Originals. Od roku wiemy, że w produkcji znajduje się ciekawie zapowiadająca się przygoda Sea of Solitude, jednak w kolejce na rynek ustawiają się już 3 kolejne mini hity.

Znany dobrze wszystkim gigant aktywnie wspiera takie studia jak Jo-Mei Games, Hazelight, Zoink! oraz Glowmade, które w najbliższych miesiącach będą już gotowe do pokazania nam swoich małych perełek. 

Źródło: YouTube

Tagi: Coldwood Interactive ea originals Electronic Arts Glowmade Hazelight Jo-Mei Games zoink!