Tytus Stobiński Tytus Stobiński 08.06.2019 17:26
Klony
1845V

Droideki i kilka innych, czerwcowych nowości w Star Wars: Battlefront II

DICE nie przestaje rozwijać Star Wars: Battlefront II (2017) i jeszcze w tym miesiącu na graczy czekać będzie trochę nowości. Nie wszystkie prośby zostały spełnione, ale zrobiono w tym kierunku mały krok. 

Po dłuższym oczekiwaniu, gracze dorwą w swoje ręce Droideki. Dla niewtajemniczonych, te śmiercionośne maszyny po raz pierwszy pojawiły się w "Mrocznym Widmie", pierwszym z numeracji epizodzie filmowej sagi i zasłynęły z dużej wytrzymałości, którą zawdzięczają polu ochronnemu, jakie je otacza. Będzie to pierwszy raz, kiedy droidy te pojawią się w Star Wars: Battlefront II (2017).

A w takich słowach stara się do nich zachęcić nas developer:

Jedne z najbardziej przerażających droidów dołączą w końcu do armii separatystów. Ich siłą są podwójne blastery oraz generatory osobistej tarczy deflektora, czyniąc z nich bardzo niebezpiecznych przeciwników dla każdego, kto zdecyduje się z nimi zawalczyć. Prócz tego, cechuje je zdolność do transformacji i szybkiego przemieszczania się. 

Star Wars: Battlefront II otrzyma nowy tryb.

Poza tym, do trybu Capital Supremacy zostanie dodana mapa na planecie Felucia. Na tą wiadomość czekało wiele osób ze społeczności Battlefront II, a sama planeta najlepiej kojarzona jest z czasami Wojen Klonów. 

Prócz tego, otrzymamy jeszcze:

  • Czołgi TX-130
  • Skórkę dla Anakina - General Skywalker
  • Nowe wersje skórek dla 212 Batalionu Szturmowego oraz 41 Batalionu
  • Mapę Theed dla trybu Capital Supremacy

Wciąż jednak nie wysłuchano próśb graczy o dodanie nowego arsenału, lecz może przyszła aktualizacja coś zmieni w tej kwestii. Nadchodząca wyląduje na naszych dyskach już 26 czerwca. 

Warto przeczytać:

Capital Supremacy na zwiastunie. 

Leia w klasycznym wydaniu trafia do Star Wars: Battlefront II

Tagi: DICE Electronic Arts Star Wars: Battlefront II (2017)