Tytus Stobiński Tytus Stobiński 07.06.2019 18:32
FIFA 20
1817V

Fifa 20 z nową zajawką. Poznaliśmy datę premiery

Na twitterze EA Sports FIFA pojawiła się krótka zajawka dotycząca nowej części kopanki od Elektroników. Znamy już dokładną datę premiery i powinniśmy się szykować na zmiany.

Fakt, że nowa Fifa powstaje, jest niemal równie oczywisty jak to, że zimą temperatury spadną poniżej zera. Jedynym corocznym pytaniem jest "kiedy". Świeży teaser opatrzony jest podpisem "Stadion jest wszędzie", a narrator rzuca krótkie:

Myślisz, że to sen? My tutaj sprawiamy, że staje się to prawdą. To nasza murawa. Jesteś gotowy?


Oczekujcie nowych trybów gry w Fifa 20

Co mogą oznaczać tajemnicze slogany? Czyżby EA Sports po latach drobnych poprawek, szykowało się w końcu do prawdziwej bomby związanej z nową odsłoną Fify? Sam fragment "Stadion jest wszędzie", mógłby być idealnym hasłem potwierdzającym funkcję cross-play w Fifa 20. 

Rok temu podczas targów E3, Matt Prior pełniący funkcję Dyrektora Kreatywnego Fifa powiedział, że cross-play jest czymś czego firma by chciała, a sama funkcja byłaby czystym zyskiem dla graczy. W materiale wideo pojawia się również dziwny znak, przypominający nieco rzymską cyfrę "5". Może więc dostaniemy jakiś dodatkowy tryb 5 na 5, wypełniający nam lukę po zapomnianej serii Fifa Street? Pełna prezentacja gry będzie miała miejsce jutro, pozostaje cierpliwie czekać.

Premiera odbędzie w okresie standardowym dla serii. Tym razem jest to dokładnie 27.09.2019

Warto przeczytać:

Nowe gry od EA z systemem cross-play?

Jakie nowości czekają nas w kolejnej Fifie?

Tagi: EA Sports FIFA 20

Nie przegap