SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.02.2019 14:00
FIFA 20 Data Premiery Tryby Demo
3819V

FIFA 20 oficjalnie. Nadciągają nowe tryby

To już jest ten moment. Electronic Arts oficjalnie zapowiedziało przygotowanie FIFA 20 i gracze ponownie mogą szykować się na nowe warianty zabawy. Twórcy chcą odświeżyć między innymi FIFA Ultimate Team.

Electronic Arts nie rezygnuje z kury znoszącej diamentowe jaja. EA Sports pracuje już nad nową odsłoną Fify i produkcja zapewne we wrześniu wyląduje na półkach sklepowych. Gra zmierza jednocześnie na PlayStation 4, Xboksy One i PC – prawdopodobnie firma zaoferuje również wersję na Nintendo Switcha.

FIFA 20, Battlefield i Apex Legends z cross-playem? Wspólne granie będzie ważną przyszłością EA

Blake Jorgensen (dyrektor finansowy i operacyjny) oficjalnie wypowiedział się o produkcji – jego zdaniem „FIFA 20 będzie zawierać kilka istotnych, nowych funkcji” i Electronic Arts jest przekonane, że tytuł ponownie zanotuje lepsze wyniki względem ubiegłorocznej edycji.

Przedstawiciel Elektroników wspomniał, że korporacja nadal chce opierać się na sukcesie kilku ważnych i znanych IP – w tym gronie właśnie znajduje się FIFA 20. Gra ma zapewnić „znaczące innowacje i nowe sposoby rozgrywki”.

W podobnym, pozytywnym tonie, wypowiedział się Andrew Wilson (dyrektor generalny), który zaznaczył, że w nowym roku finansowym korporacja będzie posiadać „duży wachlarz nowych gier”, a jednocześnie firma zaoferuje „kilka nowych, dużych dodatków” do następnej odsłony Fify.

Nie otrzymaliśmy oczywiście konkretniejszych szczegółów, jednak możemy się spodziewać, że jedną z nowości może okazać się cross-play. W końcu firma już dzięki Apex Legends chce badać zmagania pomiędzy platformami.

Nie jest to aktualnie potwierdzona wiadomość, ale FIFA 20 może trafić na półki sklepowe 27 września 2019 roku i standardowo tydzień wcześniej subskrybenci EA Access, Origin Access i Origin Access Premier sprawdzą pozycję. Demo ma zostać udostępnione w okolicy 12 września.

Warto wspomnieć, że FIFA 19 otrzymała ostatnio nową okładkę, na której zabrakło już Cristiano Ronaldo.

Michał, dzięki za link!

Źródło: https://www.fifauteam.com/fifa-20-officially-announced/

Tagi: EA Sports Electronic Arts fifa 20