Tytus Stobiński Tytus Stobiński 07.06.2019 14:25
Mortal Kombat 11
2802V

Mortal Kombat 11 i problem, którego nie ma

Najnowsza aktualizacja do Mortal Kombat XI nie przynosi oczekiwanych przez twórców efektów. Co gorsza, bardziej szkodzi niż pomaga, choć studio chowa głowę w piasek.

Największą bolączką jaką spowodowała aktualizacja są lagi, jakie uderzają w graczy podczas pojedynków sieciowych. Niezależnie od łącza, na ekranie wyświetla się również ikona informująca o problemach z połączeniem i rozłączeniu. Sprawa występuje nawet podczas meczów z "zielonym" statusem, mówiącym o tym, że jakość łącza jest wystarczająco dobra do bezproblemowego rozegrania meczu. 

Nowa łatka do Mortal Kombat 11

Jeden z członków zespołu NetherRealm również zauważył problem, ale jego zdaniem nie ma to wpływu na jakość pojedynków i jest jedynie błędnie wyświetlanym komunikatem. Wkrótce jednak pojawiło się oficjalne oświadczenie developera dotyczące tej sprawy:

Jesteśmy świadomi doniesień, jakie pojawiły się po ostatniej aktualizacji nowego Mortal Kombat. Wiemy, że pojawiły się obawy dotyczące opóźnień, ale po dokładnych testach funkcjonalności online upewniliśmy się, że wszystko działa poprawnie. Dostrzegliśmy jednak sprawę związaną z błędnym komunikatem wyświetlanym podczas gry i pracujemy nad jak najszybszym rozwiązaniem problemu, ze względu na odbywającą się 8 czerwca East Pro Kompetition.

Studio twierdzi więc, że problemu nie ma, natomiast ze strony graczy regularnie napływają informacje, że Mortal Kombat 11 nie działa poprawnie. Gracie w nową odsłonę kultowej serii? Problemy pojawiły się również u Was?

Warto przeczytać:

Nowi wojownicy w Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11 załatane na PC - jest 60FPS

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.