Paweł Musiolik Paweł Musiolik 07.06.2019 13:42
Children of Morta artwork
934V

Children of Morta z datą premiery. Kolejny hit spod szyldu 11 bit Studios?

Children of Morta do sprzedaży trafi już tego lata na PS4, PC, Xboksa One i Switcha. Poza cyfrową wersją, dostaniemy także pudełkową wersję gry.

Ekipa Dead Mage nad Children of Morta pracuje od dłuższego czasu. Osoby, które miały do czynienia z grą każdorazowo były zachwycone, jak dobrze gra się w tego roguelike'owego RPG-a akcji. Ciągle pytano o premierę. I wczoraj poznaliśmy jej okienko.

11 bit Studios uchyla rąbka tajemnicy na temat następcy Frostpunk

Children of Morta rozgrywa się w odległej krainie, ale dotyka tematów bliższych naszym życiom, niż można by się spodziewać. To opowieść o zwyczajnych emocjach. Takich, które każdy doskonale zna i czasem ceni wyżej, niż jest w stanie przyznać. Miłości, nadziei, ale także tęsknocie, niepewności, stracie i poświęceniach, które trzeba podjąć, by ratować tych, na których zależy nam najbardziej

Children of Morta dostępne będzie w wersji cyfrowej na Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 4 i PC w cenie 79,99 PLN już tego lata. Dodatkowo pudełkowe wydanie gry, przygotowane przez Merge Games, ukaże się na Nintendo Switch, PlayStation 4 i PC.

Tagi: 11 Bit Studios Children of Morta Dead Mage nintendo switch PC playstation 4 xbox one

Nie przegap