Tytus Stobiński Tytus Stobiński 06.06.2019 18:11
Destiny 2 zmienia model biznesowy i wprowadza szereg interesujących zmian. Kto skorzysta?
1623V

Destiny 2 zmienia model biznesowy i wprowadza szereg interesujących zmian. Kto skorzysta?

Z zapowiedziami bardzo często jest tak, że nie wytrzymują one do momentu, w którym faktycznie powinny zostać ogłoszone. Tak jest i tym razem w przypadku Destiny 2 i bombą z tym związaną.

Wczoraj Paweł wspominał Wam, że wkrótce Destiny 2 zostanie wsparte o nowe rozszerzenie o nazwie Shadowkeep, które to ma pojawić się na rynku tu po okresie wakacyjnym, bo 17 września. Dziś już wiemy, że wówczas, podstawowe Destiny 2 zostanie ochrzczone przydomkiem New Light i przejdzie na model free to play. W takim wydaniu znajdziemy też dodatki Warmind oraz Curse of Osiris, czyli wszystko to co ukazało się na rynku w ciągu pierwszego rynku. 

Destiny 2 z systemem cross-save

Bungie liczy na ściągnięcie przez to kolejnej rzeszy graczy, którzy bez konieczności płacenia będą mogli przetestować ich produkcję. Dalsze informacje są również niezwykle ciekawe, wedle nich developer kończy z czasową wyłącznością dodatków wydawanych do Destiny 2, które wpierw ukazywały się na PlayStation 4. Gra opuści również mury battle.net i wyląduje na Steam, choć o tym mogliśmy usłyszeć już wcześniej. 

Kto z Was skusi się na darmowe Destiny 2?

Warto przeczytać:

Shadowkeep to nowy dodatek do Destiny 2
Sezon bogactwa w Destiny 2
Activision znika z napisów końcowych

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2