Paweł Musiolik Paweł Musiolik 31.05.2019 13:55
Destiny 2 Sezon Bogactwa
1298V

Destiny 2. Nadchodzi Sezon Bogactwa

Bungie szykuje się do kolejnego sezonu zawartości Destiny 2. Sezon Bogactwa, bo taki tytuł nosi nowy dodatek w polskiej wersji skupi się na zapełnieniu gry nową aktywnością i przedmiotami.

Już 4 czerwca wystartuje kolejny sezon zawartości Destiny 2. Bungie przygotowało sporo nowości, które będą czekać na graczy. Choć nie wszystko pojawi się na samym starcie i na niektóre aktywności przyjdzie nam nieco poczekać.

Najlepiej sprzedające się gry tej generacji w USA

Wraz z udostępnieniem zawartości 4 czerwca, w Wieży czekać na nas będzie Benedykt 99-40, który zleci nam nowe zadania fabularne, które pozwolą pchnąć postępy w historii oraz podnieść poziom Światła do maksymalnego poziomu 690. Pozwoli także wziąć udział w nowej aktywności - Menażeria, czyli aktywność z dobieraniem graczy dla sześciu osób. Sprawdzian siły, podczas którego Strażnicy mogą złożyć ofiarę z run, w zamian za co otrzymają upragnione bronie i pancerze.

Nowym Najazdem będzie Korona Smutku, do której uzyskamy dostęp od razu. Oprócz tego powraca Iron Banner, dostaniemy mnóstwo nowych przedmiotów do zdobycia, w tym nowe egzotyki. Grę wypełnią także nowe wyzwania i aktywności poboczne. Maksymalnie osiągniemy 750 poziom Światła.

W trakcie kolejnych dni czerwca i lipca Destiny 2 uzupełniane będzie o nową zawartość:

  • 11 czerwca - nowy boss w Menażerii i zadanie Z prawdą
  • 18 czerwca - nowy boss w Menażerii i zadanie Iron Banner
  • 25 czerwca - Menażeria w trybie Heroicznym
  • 2 lipca - Zadanie z Luminą
  • 9 lipca - Sala Danin i Chwile Triumfu
  • 30 lipac - Przesilenie Bohaterów

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2 pc playstation 4 wideo Xbox One