Tytus Stobiński Tytus Stobiński 06.06.2019 13:28
Geralt
1723V

Wiedźmin III: Dziki Gon coraz bliżej Nintendo Switch? Aktor podkładający głos Geraltowi dodaje wpis

Kilka dni temu Wojtek wspominał Wam o tajemniczych reklamach, mających sugerować, że rewelacyjny Wiedźmin III: Dziki Gon zmierza na platformę Nintendo Switch, a dziś temat znów do nas wraca.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to rewelacyjny tytuł, któremu gatunek rpg udało się wznieść na wyższy poziom. Nic więc dziwnego, że wielu posiadaczy Nintendo Switch z radością przyjęłoby wiadomość o wydaniu gry na najnowszą maszynkę od Ninny. Im bliżej tegorocznej edycji targów Electronic Entertaiment Expo, tym częściej dostajemy przesłanki mające na celu przekonanie nas, że faktycznie ostatnia gra CD Projekt Red wyląduje na kolejnej konsoli. 

Wiedźmin III: Dziki Gon z ray tracingiem

Tym razem cegiełkę dokłada aktor użyczający głosu Geraltowi w angielskiej wersji gry, który zamieścił taki wpis na swoim twitterze:

 
Pytanie więc, czy jest to zwykła plotka, czy też faktycznie na dniach powinniśmy się spodziewać zapowiedzi gry. Jeżeli tak, to musiałaby ona zostać solidnie okrojona pod względem oprawy wizualnej. Pamiętajmy jednak, że na japońskim rynku za sprawą streamingu możemy zagrać na Nintendo Switch w takie tytuły na Resident Evil VII oraz Assassin's Creed: Odyssey, więc i Wiedźmin 3: Dziki Gon powinien sobie jakoś poradzić. 
 
Warto przeczytać:
Figurka Leszego prezentuje się obłędnie
4 lata od premiera Dzikiego Gonu

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon