Paweł Musiolik Paweł Musiolik 06.06.2019 09:23
Parasite Eve Aya Brea
1039V

Square Enix ponownie rejestruje markę Parasite Eve

Square Enix może szykować coś związanego z marką Parasite Eve. Kilka miesięcy po ostatnich doniesieniach o zarejestrowaniu marki, dzisiaj wypłynęły kolejne informacje.

Seria Parasite Eve nigdy nie należała do najpopularniejszych w portfolio Squaresoft (a później Square Enix), ale swoje grono wiernych fanów miała. Doczekawszy się dwóch, różniących się od siebie odsłon, z powodu problemów licencyjnych, kolejna odsłona nosiła tytuł The 3rd Birthday i lepiej o niej nie pamiętać.

Outriders na krótkim teaserze od Square Enix. Czy to nowa gra autorów Bulletstorm?

Kilka miesięcy temu pojawiły się pierwsze informacje, że Square ponownie rejestruje markę Parasite Eve w różnych urzędach. Do tej pory nic z tego nie wynikło. Jednak sprawa nie umarła. W btyryjskim urzędzie Square złożyło wniosek o rejestrację od nowa marki Parasite Eve.

Oczywiście jak zwykle w takich przypadkach bywa — niekoniecznie oznacza to nową grę w serii. Jest na to cień szansy, tym bardziej że jest to nowa rejestracja, a nie przedłużenie starego wniosku, który ważny jest do 29 listopada tego roku i dotyczy Parasite Eve.

Niemniej, trzymam kciuki, by faktycznie coś z tego szumu się wyłoniło.

Tagi: parasite eve Square Enix

Nie przegap