Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.06.2019 15:38
Battlefield 5 Wbrew przeciwnościom
1383V

Battlefield 5 otrzyma nowe mapy. Zwiastun rozdziału „Wbrew przeciwnościom”

„Wbrew przeciwnościom” to nadchodzący rozdział dodatkowej zawartości do Battlefield V. DICE nie rezygnuje z rozwoju strzelanki, która już wkrótce otrzyma nowe mapy. Dzisiaj poznaliśmy pierwsze, konkretne informacje dotyczące dodatków.

DICE postanowiło jeszcze przed targami w Los Angeles odsłonić wstępne informacje dotyczące nowej zawartości zmierzającej do Battlefield V. Gracze mogą liczyć na czwarty rozdział zatytułowany „Wbrew przeciwnościom”.

Battlefield 5 Merkury na zwiastunie. DICE pokazuje nową mapę

Twórcy opracowują cztery nowe mapy, które będą częścią nowego etapu rozwoju gry. Autorzy zaoferują zainteresowanym wielkie bitwy z udziałem pojazdów, ale zespół nie zapomina o mniejszych potyczkach – jak to mówią dla każdego coś dobrego.

Poznaliśmy wstępne informacje dotyczące lokacji:

  • Al Sundan – mapa skupiona na wielkich bitwach, podczas których chętnie wskoczymy w pojazdy. Miejscówka została przygotowana na podstawie historii „Pod flagą niczyją” i rozgrywa się na rozległej pustyni Afryki Północnej.
  • Marita (lipiec) – zaoferuje nam bieganie po zboczach greckich gór, a dodatkowo wpadniemy do małego miasteczka.
  • Niezatytułowana mapa #1 – lokacja pozwoli na zniszczenie fabryki materiałów wybuchowych. Wydarzenia zostaną umiejscowiona na Lotach (archipelag na Morzu Norweskim).
  • Niezatytułowana mapa #2 – podczas akcji będziemy wyzwalać okupowaną Prowansję.

W październiku do gry trafi także miejscówka inspirowana Operacją Metro z Battlefield 3. W tym wypadku pobiegamy po miejskim terenie – uliczki, dziedzińce, place, tunele kolejowe itd. Pełną prezentację nowości zobaczymy 8 czerwca o godzinie 19:30.

Więcej o Battlefield V:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Battlefield V DICE Electronic Arts

Nie przegap