Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.06.2019 14:47
Django
1755V

Django/Zorro to nowy film Quentina Tarantino. Reżyser opracowuje historię

Świetna wiadomość dla fanów Django. Quentin Tarantino zamierza powrócić do tego świetnego uniwersum i przygotować nowy film. Poznajcie szczegóły „Django/Zorro”.

Quentin Tarantino w 2012 roku zaoferował widzom „Django”, który zgarnął między innymi dwa Oscary („Najlepszy aktor drugoplanowy” i „Najlepszy scenariusz oryginalny”). Od kilku lat czekamy na kontynuację wydarzeń w formie filmu i właśnie otrzymaliśmy pozytywną wiadomość.

X-Men: Mroczna Phoenix – recenzja filmu. Łabędzi śpiew

Dziennikarze Collider dotarli do informacji o przygotowaniu kontynuacji Django. Quentin Tarantino rozpoczął współpracę z Jerrodem Carmichaelem („Sąsiedzi”, „Transformers: Ostatni Rycerz”, „Disaster Artist”) i twórcy wspólnymi siłami opracowują scenariusz kontynuacji. Wydarzenia w filmie zostaną oparte na serii komiksów „Django/Zorro”, za którą odpowiada Tarantino oraz Matt Wagner.

Akcja „Django/Zorro” została umiejscowiona kilka lat po wydarzeniach z filmu – w tym wypadku Django natrafia na Zorro i bohaterowie wspólnymi siłami chcą walczyć o lepszy porządek świata. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że pierwsze przymiarki do kontynuowania „Django” pochodzą z 2014 roku – wtedy to hakerzy dotarli do skrzynki Amy Pascal z Sony, która chciała spotkać się z Tarantino w sprawie „Django/Zorro”.

Sprawdźcie nasze recenzje: 

Źródło: https://news.avclub.com/quentin-tarantino-is-developing-a-django-zorro-movie-wi-1835237812

Tagi: django Django/zorror Quentin Tarantino