Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.06.2019 14:50
Pokemon Sword/Shield
775V

Pokemon Direct – oglądajcie z nami show! Data premiery Pokemon Sword/Shield w przeciekach

Już dzisiaj otrzymamy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące Pokemon Sword/Shield. W Sieci pojawiły się przecieki, które nie powinny zaskoczyć oddanych fanów uniwersum rozwijanego przez Game Freak.

O godzinie 15:00 odbędzie się Pokemon Direct poświęcony Pokemon Sword/Shield. Wydarzenie ma trwać 15 minut i podczas show pewnie poznamy datę premiery gry, spojrzymy na gameplay oraz dowiemy się kilku informacji dotyczących rozgrywki.

Nintendo Switch UP to kapitalna koncepcja jednego z fanów

Wiele na to wskazuje, że deweloperzy lub wydawca nie potrafili dochować tajemnicy, ponieważ w Sieci pojawiły się konkrety dotyczące Pokemon Sword/Shield. Według przecieków produkcja zostanie wydana na Nintendo Switcha już 15 listopada.

W tytule pojawią się legendarne wilki (jeden na wersję), a podczas zmagań skorzystamy ze specjalnej wersji Z-Moves. Ataki znane z Pokemon Sun/Moon powrócą wraz z Roaming Pokemon, czyli zainteresowani będą poszukiwać legendy w różnych miejscach. Wśród nowości w Pokemon Sword/Shield znajdziemy podobno „Gigant Pokemon” - od czasu do czasu natrafimy na ogromne Pokemony, z którymi będziemy walczyć i pojawi się opcja schwytania dużych stworków.

Więcej o grach na Nintendo Switcha:

Tagi: Game Freak Nintendo nintendo direct Nintendo Switch pokemon direct Pokemon Sword/Shield