Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.06.2019 11:16
PlayStation Preview Program
6419V

Sony zaprasza do PlayStation Preview Program. Gracze będą sprawdzać nowe funkcje PlayStation 4

Japońska korporacja nie powiedziała ostatniego słowa w przypadku rozwijania PlayStation 4. Inżynierowie pracują nad nowymi funkcjami i właśnie otrzymaliśmy zaproszenie do PlayStation Preview Program. Jest to propozycja przygotowana dla wiernych fanów marki PlayStation.

Sony niemal od premiery PlayStation 4 oferuje graczom możliwość testowania nowych funkcji konsoli, jednak dopiero teraz korporacja zaprasza do PlayStation Preview Program. Propozycja pozwoli sprawdzać kolejne opcje przygotowywane dla PS4.

PlayStation Plus 12 miesięcy w świetnej promocji!

PlayStation Preview Program zaoferuje graczom wcześniejszy dostęp do nowych funkcji PlayStation 4. Gracze zapoznają się z nowymi projektami, a następnie przedstawią inżynierom swoje wrażenia, wspomną o błędach, czy też zaproponują zmiany.

Aktualnie w PlayStation Preview Program będą testowane następujące funkcje:

  • Zwiększona liczba uczestników Party z 8 do 16 graczy.
  • Lepsza jakość dźwięku podczas rozmów głosowych.
  • Lepsze połączenie sieciowe.

Korporacja podkreśla – dołączając do PlayStation Preview Program nie będziemy mogli uczestniczyć w tym samej imprezie lub używać funkcji Share Play z osobami, które nie znajdują się w PPP. Jeśli jednak chcecie pomóc Japończykom, to możecie sprawdzać propozycję na innym koncie – nie musi to być Wasz główny PSN ID.

Gracze z Ameryki sprawdzą jeszcze jedną opcję – transkrypcję czatu, który będzie działał za pośrednictwem aplikacji Party oraz przez Drugi Ekran PS4.

Korporacja wkrótce opublikuje podstronę, na której będziemy mogli zgłosić chęć dołączenia do PlayStation Preview Program.

Polecamy:

PlayStation Preview Program

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2019/06/04/coming-soon-playstation-preview-program-with-early-access-to-updated-party-features/

Tagi: nowe funkcje playstation 4 PlayStation Preview Program ps4 sony

Nie przegap