Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.06.2019 12:28
PS+ logo
16351V

PlayStation Plus 12 miesięcy w świetnej promocji!

W ubiegłym tygodniu miałem okazję zapowiedzieć podwyżkę ceny PlayStation Plus. Zmiany wejdą w życie dopiero za kilka tygodni, ale już teraz możecie przygotować się na ciekawą promocję. PS+ na 12 miesięcy zgarniecie w bardzo atrakcyjnej cenie.

Od 7 czerwca ruszy PlayStation Days of Play i najwidoczniej jedną z ciekawych ofert przygotowanych przez rodzimy oddział PlayStation będą zniżki na PlayStation Plus. Sytuacja wyciekła, ponieważ Media Markt przedstawił swoją promocyjną gazetkę.

PlayStation Plus będzie droższe w Polsce. Podwyżka ceny abonamentu

W Media Markt od 7 do 17 czerwca będziemy świadkami ciekawej promocji. Gracze otrzymają szansę kupienia PlayStation Plus na 12 miesięcy za 168 zł! Możemy oczywiście podejrzewać, że podobna propozycja pojawi się w innych sklepach – w końcu PlayStation Days of Play to ogólnoświatowa akcja, która ma zachęcić graczy do kupowania gier, konsol, akcesoriów oraz właśnie zdrapek związanych z marką PlayStation.

Gracze mogą liczyć na sporą promocję na między innymi PlayStation Store – Sony w tym wypadku nigdy nie zapomina o swoim cyfrowym sklepie, w którym możemy nabyć w lepszych cenach między innymi ekskluzywne gry wydawane na PlayStation 4.

Michał, dzięki za link!

Warto spojrzeć:

PlayStation Plus promocja

Źródło: Informacja od czytelnika

Tagi: playstation plus promocja PS+ sony