Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.06.2019 12:09
Ford v Ferrari Christian Bale i Matt Damon
761V

Ford v Ferrari na zwiastunie. Christian Bale i Matt Damon w legendarnym starciu

Pod koniec roku na wielkim ekranie pojawi się film, obok którego fani motoryzacji nie będą mogli przejść obojętnie. Christian Bale i Matt Damon przedstawią widzom legendarne starcie Forda z Ferrari i dzisiaj możemy w końcu spojrzeć na pierwszy zwiastun filmu.

22 listopada odbędzie się premiera „Ford v Ferrari” (w Polsce znany jako „Le Mans ‘66”). Za produkcję w roli reżysera odpowiada James Mangold, którego możecie kojarzyć ze „Spacer po linie” oraz „Logan: Wolverine”.

Keanu Reeves może trafić do Marvel Cinematic Universe  

Produkcja przedstawi prawdziwą historię amerykańskiego wizjonera Carrolla Shelby’ego i kierowcy Kena Milesa – to właśnie ten duet postanowił wziąć sprawy we własne ręce i wspólnymi siłami pokonać Enzo Ferrari podczas dwudziestoczterogodzinnego wyścigu Le Mans we Francji w 1966. W rolach głównych zobaczymy Matta Damona i Christiana Bale'a, którzy wcielili się kolejno w Shelby’ego oraz Milesa.

Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy zwiastun, który wygląda zachęcająco. Trudno nie docenić tutaj ujęć, a to pewnie dopiero przedsmak tego intrygującego filmu. Warto wspomnieć, że w obsadzie znaleźli się także Caitriona Balfe („Outlander”), Tracy Letts („Lady Bird”), Jon Bernthal („The Punisher”) oraz Josh Lucas („Sweet Home Alabama”).

Warto spojrzeć:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Ford v Ferrari Le Mans ‘66 trailer zwiastun

Nie przegap