Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.06.2019 11:19
Final Fantasy VII Remake Cloud Aeris
1070V

Final Fantasy VII Remake może trafić na Xboksa One

Final Fantasy VII Remake zostanie szczegółowo zaprezentowany na tegorocznym E3. Gracze mogą liczyć na zwiastun, pewnie fragment rozgrywki oraz konkretny informacje dotyczące premiery. W Sieci pojawiła się plotka, według której gracze mogą liczyć także na zapowiedź drugiej wersji oczekiwanej produkcji.

Square Enix potwierdziło prezentację Final Fantasy VII Remake na tegorocznym E3. Gracze mogą oczekiwać porządnego materiału, który przedstawi wizję Japończyków.

Final Fantasy VII Remako Mod. Fanowski remaster gry na PC ukończony

Według oficjalnych informacji tytuł zmierza wyłącznie na PlayStation 4, ale trudno wyobrazić sobie, by Square Enix zrezygnowało z dodatkowego zarobku – jak wiadomo firma systematycznie wrzuca kolejne odsłony Final Fantasy na PC, Xboksa One oraz Nintendo Switcha.

Teraz irlandzki GameStop zaczął zbierać zamówienia przedpremierowe na Final Fantasy VII Remake w wersji na Xboksa One, co oczywiście automatycznie rozbudziło oczekiwania fanów. Nie jest to potwierdzona wiadomość, ale odświeżona przygoda Clouda może zawędrować na przynajmniej jeszcze jedną platformę.

Według ostatnich doniesień, Final Fantasy VII Remake wyląduje na półkach sklepowych w pierwszych miesiącach 2020 roku. Gra w tej sytuacji musiałaby się zmierzyć z The Last of Us Part II, Cyberpunk 2077, a nawet 1-2 produkcjami od Ubisoftu – jeśli oczywiście wszystkie przecieki zostaną potwierdzone i najwięksi wydawcy zdecydują się zaoferować swoje hity AAA do końca aktualnego roku finansowego.

Więcej o Final Fantasy VII Remake:

Źródło: https://wccftech.com/final-fantasy-vii-remake-listed-for-xbox-one-gamestop/

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix