Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 02.06.2019 19:39
Marvel Super Smash Bros
945V

Super Smash Bros. Ultimate. Jest szansa na bohaterów Marvela w grze

Przy okazji wywiadu z z-cą prezesa Marvel Games, zapytano o to, czy bohaterowie Marvela mogą pojawić się w grze Super Smash Bros.

Marvel systematycznie zostawia ślady na różnych gałęziach popkultury. Są hegemonami komiksu, a Marvel Cinematic Universe podbiło branżę filmową w błyskawicznym tempie. Wygląda na to, że kolejnym krokiem jest ekspansja na branżę gier wideo. 

Marvel's Avengers zapewni mocną historię i kooperację

W najbliższym czasie możemy spodziewać się dwóch dużych gier od Marvel Games. Będą to Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order i niedawno zapowiedziane Marvel's Avengers od Square Enix. 

Game Informer przeprowadził wywiad z wiceprezesem Marvel Games, Billem Rosemanem. Jednym z ciekawszych pytań było to, w którym poruszono możliwość dodania superbohaterów z uniwersum do Super Smash Bros. Ultimate. Przedstawiciel odpowiedział:

Cóż, mogę sobie wyobrazić wszystko. Hawkeye i Link, obaj używają strzał... Mam na myśli to, że wszystko się może zdarzyć, ale to nie do mnie należy podejmowanie takich decyzji. 

Później, w tym samym wywiadzie, przy okazji poruszenia tematu Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order, Bill przyznał, że praca z Nintendo jest spełnieniem jego największych marzeń:

Gra polega na współpracy z przyjaciółmi. więc myślę, że Switch do idealna platforma do tego typu zabawy. Jesteśmy wielkimi fanami Nintendo i przyznaję, że są oni [ludzie od Nintendo - dop. red.] dokładnie tak imponujący, jak się spodziewałem!

Jak widać, żadne drogi nie są zamknięte, a to bardzo cieszy. Niewątpliwą gratką byłoby zagranie superbohaterami z uniwersum Marvela w  Super Smash Bros. Ultimate. Pozostaje liczyć, że kiedyś się to ziści. 

Źródło: https://nintendosoup.com/marvel-games-vice-president-on-the-possibility-of-marvel-characters-joining-super-smash-bros/

Tagi: Bandai Namco Nintendo Super Smash Bros. Ultimate