Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 01.06.2019 08:00
Cooking Simulator. Polski symulator gotowania zadebiutuje już w przyszłym tygodniu
525V

Cooking Simulator. Polski symulator gotowania zadebiutuje już w przyszłym tygodniu

W dobie niezwykle wysokiej popularności wszelkiego rodzaju symulatorów rzadko zdarza się, aby tego typu produkcja reprezentowała tak wysoki poziom jak Cooking Simulator. Rodzimy tytuł naprawdę stawia na realizm i zadebiutuje już 6 czerwca.

Cooking Simulator jest dosyć ciekawie zapowiadającym się polskim symulatorem gotowania, który w 100% stawia na jak największy realizm podczas zabawy. 

Co szykuje Microsoft na E3 2019?

Tytuł powstawał od blisko 4 lat pod skrzydłami wydawnictwa PlayWay, jakie możecie kojarzyć między innymi z gier pokroju Thief Simulator oraz The Way Remastered, a za samą produkcję zaś odpowiada Big Cheese Studio złożone z deweloperów ekipy Wastelands Interactive.

Łodzianie obiecują, że w dniu premiery, który wypada już 6 czerwca, dostaniemy pełnoprawny tryb kariery, którego celem będzie zdobycie 5 gwiazdek Michelin, swobodny tryb piaskownicy, a także sporo odpicowanej zawartości takiej jak 60 przepisów do przygotowania z ponad 120 składników. 

Zostań kulinarnym mistrzem! Przejmij kontrolę nad kuchnią wyposażoną we wszystko, czego może potrzebować prawdziwy kucharz. Odblokuj i opanuj ponad 60 przepisów lub daj się ponieść wyobraźni i wykorzystaj dziesiątki różnorodnych składników do przyrządzenia czegoś niesamowitego. Wszystko doprawione solidną dawką realistycznej fizyki!

W swojej kuchni znajdziesz wszystko, co potrzebne do przygotowania smacznych i nietuzinkowych dań. Kuchenki, płyty grzewcze, piece i piekarniki a do tego masa przyrządów jak szpatułki, noże czy blender! Ponad 120 produktów: mięso i ryby, owoce i warzywa, nabiał oraz liczne ciecze. Do tego pełen przekrój przypraw i ziół, które pozwolą wydobyć wszystkie smaki.

Jak zatem widzicie, miłośnicy symulatorów będą mieli co tu robić, choć niestety póki co nie ma żadnych planów odnośnie przeniesienia gry na platformy VR. Miejmy jednak nadzieję, że upór fanów i dobry odbiór sprawią, że Big Cheese rozważy stworzenie takiego portu - wszakże to tytuł wręcz idealny dla HTC Vive, Oculusa, czy nadchodzącego Valve Index.

Grę kupicie na Steam za około 75-80 złotych.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Big Cheese Studio cooking simulator polska gra symulator wastelands interactive

Nie przegap