Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 31.05.2019 09:17
Harvest Moon Natsume
569V

Harvest Moon: Mad Dash zmierza na PS4 i Switch. Rolnicza gra od Natsume

Popularność gier rolniczo-hodowlanych chyba nigdy nie była tak wysoka. A wszystko dzięki Stardew Valley i serii Farming Simulator. Nie można jednak zapominać o marce, o której tak naprawdę wszystko się zaczęło.

Natsume ogłosiło dzisiaj, że najnowsza odsłona kultowej marki Harvest Moon zmierza na PS4 i Nintendo Switch. Gra nazywa się "Harvest Moon: Mad Dash". Więcej informacji o niej poznamy już na targach E3 2019.

Nadciąga nowa aktualizacja Stardew Valley

"Już w trakcie E3 2019 ujawnimy gameplay i atrakcje z nowej gry Harvest Moon. Fani mogą być zaskoczeni tym, co przygotowaliśmy w tym roku. Gracze będą mogli cieszyć się z klasycznych funkcji w zupełnie nowy i ekscytujący sposób" - zapowiedział prezes Hiro Maekawa.

Wg Natsume Harvest Moon: Mad Dash jest spinoffem głównych odsłon rolniczej serii. Trudno jednak powiedzieć, z jakimi zmianami w rolniczo-randkowej formule będziemy mieć do czynienia. Pozostaje czekać na rozpoczęcie targów E3 2019, gdzie wszystko się wyjaśni.

Ostatnim wydaniem marki Harvest Moon było Light of Hope. Niestety produkcja z PS4, Switch i PC okazała się raczej słaba (nie brakowało krytyki w recenzjach, a średnia ocen to 6/10).

Warto w tym miejscu przypomnieć, że Stardew Valley trafiło ostatnio również na Androida.

Tagi: harvest moon pc ps4 switch

Nie przegap