Baldur's Gate 3 od Larian Studios? Twórcy opublikowali teaser, a gracze doszukali się informacji

Gry
2072V
Baldur's Gate 3 od Larian Studios? Twórcy opublikowali teaser, a gracze doszukali się informacji
Wojciech Gruszczyk | 30.05.2019, 20:59

Larian Studios szykuje się do zapowiedzi nowej produkcji. Gdy świat przygotowywał się na Divinity: Original Sin 3, w Sieci pojawiły się konkretne informacje, według których twórcy mogą pracować nad... Baldur's Gate 3!

Tytułem wstępu na pewno warto wyjaśnić, że nie jest to oficjalna wiadomość, jednak jedno jest pewne Larian Studios szykuje się do prezentacji nowej gry. Wchodząc dzisiaj na witrynę Larian.com zobaczycie tajemniczą grafikę, która zdobi tę wiadomość.

Baldurs Gate 3 powróci? Grę mają zrobić twórcy Divinity: Original Sin

Pierwsze skojarzenie: Divinity: Original Sin 3! Larian Studios jest znane z tej serii, która pozwoliła nam przeżyć mocne historie z jeszcze lepszą rozgrywką. W sumie najwyższy czas na przedstawienie trzeciej odsłony, jednak gracze zdecydowali się pogrzebać w kodzie witryny.

I znaleźli tutaj sporą ciekawostkę – gdy pobierzecie ze stronę animację zatytułowaną „three.mp4” (http://larian.com/video/three.mp4) i otworzycie ją w notatniku to natraficie na między innymi takie informacje jak: „Wizards of the Coast. All rights reserved. Baldur's Gate” i „BaldursGate_logo_III_retouched.png”.

Mało? Warto tutaj przypomnieć sytuację z ubiegłego roku – wtedy to Brian Fargo powiedział, że doskonale wie, kto pracuje nad Baldur's Gate 3, a po pojawieniu się dzisiejszej zajawki opublikował nową wiadomość:

Więcej o Larian Studios:

Baldurs Gate 3

Źródło: https://kotaku.com/the-makers-of-divinity-original-sin-2-are-teasing-bald-1835128071

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper