Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.10.2018 16:55
Project Gustav to nowa produkcja Larian Studios. Autorzy chcą pobić  Divinity: Original Sin 2
1440V

Project Gustav to nowa produkcja Larian Studios. Autorzy chcą pobić Divinity: Original Sin 2

Twórcy Divinity: Original Sin pracują już nad kolejnym projektem. Deweloperzy potwierdzili przygotowanie nowej pozycji, która aktualnie nosi kodową nazwę „Project Gustav”. Belgowie stoją przed trudnym zadaniem.

Larian Studios w ostatnich latach skupiało się wyłącznie na Divinity: Original Sin i seria osiągnęła spory sukces. Przygody zgarnęły oceny na poziomie 87-93%, a ostatnia produkcja jest uważana za jedną z najlepszych gier dostępnych na PC w 2017 roku.

Dokument o 20-letniej historii Larian Studios

Belgowie muszą teraz zmierzyć się ze sporym wyzwaniem. Gracze z całego świata czekają na kolejny ruch deweloperów, którzy potwierdzili prace nad „Project Gustav”. Tytuł ma ponownie zaprezentować kapitalną opowieść, znane systemy, dopracowany tryb sieciowy, ale jednocześnie autorzy zaproponują nowe koncepcje.

Twórcy wiedzą, że muszą pobić Divinity: Original Sin 2, lecz nie będzie to łatwa sztuka. Zespół chce zapewnić graczom wyjątkową przygodę, która wykorzysta wszystkie najlepsze elementy wspomnianej pozycji, a jednocześnie zaoferuje świeże elementy.

Aktualnie nie możemy liczyć na jakiekolwiek szczegóły, jednak możecie mieć pewność, że Larian Studios nie przygląda się wynikom sprzedaży, a autorzy rozpoczęli już kolejną podróż, której celem jest wrzucenie na rynek wyśmienitego RPG-a.

Źródło: https://gamingbolt.com/divinity-original-sin-developers-next-project-is-already-in-development

Tagi: divinity: original sin 2 Larian Studios Project Gustav