Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.05.2019 19:58
Ghost Recon: Breakpoint test
1281V

Ghost Recon Breakpoint z sieciowymi testami. Ubisoft zaprasza do zabawy

Ubisoft właśnie ujawnił techniczne testy serwerów Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint. Gracze otrzymają szansę wypróbowania nowej produkcji francuskiego giganta. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy weekend.

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint zadebiutuje dopiero na początku listopada, ale nie musimy czekać tak długo na wypróbowanie tytułu. Francuzi właśnie zapowiedzieli wydarzenie wymownie zatytułowane „Online Technical Test”, które pozwoli wypróbować grę i pomoże deweloperom w okiełznaniu serwerów.

Ubisoft Pass Premium odpowiedzią na EA Access i Game Passa?

Od 31 maja do 3 czerwca będą trwać testy. Ubisoft postanowił zaprosić do zabawy losowych graczy z PlayStation 4, Xboksa One oraz komputerów osobistych. Wszyscy śmiałkowie zostaną objęci umową o zachowaniu poufności, więc nie możemy liczyć na prezentację nowej rozgrywki.

Ubisoft podkreśla, że zainteresowani sprawdzą „małą część gry”, która nie będzie reprezentować ostatecznej wizji Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint, ale pewnie nawet w takiej sytuacji znajdą się chętni na wskoczenie w buty Duchów.

Autorzy za pomocą OTT otrzymają niezbędne informacje zwrotne, dzięki którym będą mogli zapewnić spokojną premierę. Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint skupia się na sieciowej zabawie, więc dobrze, że już teraz studio myśli o dopracowaniu rozgrywki.

Zaproszenia do Online Technical Test będą wysyłane od 29 maja.

Więcej o Ubisofcie:

Źródło: https://ghost-recon.ubisoft.com/game/en-us/news-updates/18JRe5rrhAE4znZTHGPud6/tom-clancys-ghost-recon-breakpoint-online-technical-test-may-31st-june-3rd

Tagi: Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft

Nie przegap