Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.05.2019 20:55
Death Stranding
3196V

Wystartowała relacja Death Stranding. Sony zaprasza fanów do zabawy

Już jutro odbędzie się wielka prezentacja Death Stranding. Według plotek otrzymamy zwiastun, zerkniemy na gameplay, a nawet poznamy datę premiery. Nie macie większych planów na najbliższe 24 godziny? Sony już uruchomiło relację, która pewnie będzie skrywać kilka tajemnic.

Informatorzy tym razem mówią jednym głosem: jutro zobaczymy dużą prezentację Death Stranding, a wielu jest przekonanych, że przyjemności zostaną dopieszczone przez ostateczną datę premiery. Gra ma trafić na rynek w 2019 roku.

PlayStation 4 za 799 zł. Ekskluzywne gry na PS4 w promocji

Sony nie zamierza dłużej czekać i rozpoczyna zabawę. Na głównym kanale Twitcha PlayStation rozpoczęła się relacja, na której możemy spojrzeć na tajemnicze dłonie – czasami możemy coś tam dostrzec pomiędzy paluchami, ale oczywiście możemy podejrzewać, że konkrety będą stopniowo ujawniane.

Sympatycy dzieł Hideo Kojimy już szukają poszlak, które pozwolą im odpowiedzieć na pytanie – czym tak naprawdę będzie Death Stranding? Odnoszę wrażenie, że na dokładne szczegóły dotyczące gry musimy zaczekać do momentu, gdy wspomniany Japończyk ostatecznie odsłoni pozycję.

Więcej o Death Stranding:

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment

Nie przegap