Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.05.2019 15:31
Bohaterka Sea of Solitude
430V

Sea of Solitude ma datę premiery. EA prezentuje nowy zwiastun

Electronic Arts nie zamierza podczas E3 2019 skupić się na Sea of Solitude. Gra jeszcze przed targami w Los Angeles otrzymała nowy zwiastun, który potwierdza datę premiery. Propozycja będzie dostępna wyłącznie w dystrybucji cyfrowej.

9 grudnia 2016 roku Electronic Arts zapowiedziało Sea of Solitude. Jest to produkcja przygotowana w ramach EA Originals – to autorski projekt Elektroników, którzy zamierzają pomagać mniejszym deweloperom z wrzuceniem gier na rynek.

Zwiastun Sea of Solitude

Po wielu miesiącach oczekiwania możemy potwierdzić ostateczną wiadomość. Sea of Solitude zadebiutuje 5 lipca i gra będzie dostępna na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych – wyłącznie w dystrybucji cyfrowej.

Wydawca zapowiada emocjonalne doświadczenie, w którym poznamy osobistą podróż kobiety walczącej z wewnętrzną samotnością. Kay będzie podróżować przez zalane miasto, a podczas wydarzeń poznamy opowieść o ciemności i świetle. Autorzy wpadli na ciekawy pomysł, ponieważ woda w tym wypadku będzie odzwierciedleniem stanu umysłu protagonistki.

Tak o grze wypowiedziała się Cornelia Geppert, dyrektor generalny Jo-Mei Games:

„Sea of ​​Solitude nie tylko koncentruje się na esencji samotności, ale też łapie graczy za serca odzwierciedlając własną rzeczywistość. To zdecydowanie najbardziej artystyczny i osobisty projekt, jaki kiedykolwiek stworzyłam, stworzony w bardzo emocjonującym czasie w moim życiu”

Więcej o grach Electronic Arts

Tagi: Electronic Arts Jo-Mei Games Sea of Solitude