Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 09.06.2018 20:57
Sea of Solitude. Piękny trailer prezentuje niesamowitą grę w ramach EA Originals
1149V

Sea of Solitude. Piękny trailer prezentuje niesamowitą grę w ramach EA Originals

Sea of Solitude to nowy nietuzinkowy tytuł indie wspierany przez Elektroników. O SOS wiemy już od jakiegoś czasu, ale trailer na konferencji był intrygujący i klimatyczny. I trzeba przyznać - gra zapowiada się niezwykle interesująco.

Na scenę wkroczyła mocno zestresowana reżyserka z niemieckiego Jo-Mei Games. Przez chwilę wydawało się, że będzie blamaż, ale gdy zaczęła mówić... od razu wpadłem po uszy w Sea of Solidtude.

Sea of Solitude w encyklopedii PPE

Mroczny, niebezpieczny i pozbawiony nadziei świat. Samotność będąca dominującym uczuciem w grze i tajemnicza protagonistka, dziewczyna imieniem Kay. Pewnego dnia zaczyna przeobrażać się w potwora i wyrusza w niebezpieczną podróż po zalanym wodą świecie, by znaleźć odpowiedź na to, co się z nią dzieje. Przede wszystkim gra operuje tymi uczuciami, przekazując je obrazem i dźwiękiem:

To co zwraca szczególną uwagę, to niesamowity design artystyczny tej przygodówki. Woda w SOS będzie odgrywała szczególne znaczenie, zarówno przy eksploracji, jak i przy rozwiązywaniu zagadek. Gra będzie epizodyczna i rozgrywka będzie się skupiała na segmentach zręcznościowych, eksploracyjnych i logicznych.

Tagi: e3 2018 ea originals Electronic Arts Sea of Solitude