Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.05.2019 09:11
We. The Revolution Console Edition
574V

We. The Revolution Console Edition na zwiastunie. Znamy datę premiery

Dobre wieści dla miłośników polskich gier. We. The Revolution już wkrótce trafi na konsole i właśnie poznaliśmy ostateczną datę premiery nowego wydania. Z tej okazji możemy spojrzeć na przyjemny zwiastun.

We. The Revolution wskoczył na komputery osobiste w marcu. Wydawca w tamtym czasie informował, że premiera na konsole odbędzie się wkrótce i właśnie otrzymaliśmy szczegóły. Gra trafi na PlayStation 4, Xboksa One oraz Nintendo Switcha dokładnie 25 czerwca.

Poznajcie podstawowe informacje o We. The Revolution

Edycja na PC zgarnęła średnią ocen na poziomie 77%, a w swoim czasie dziennikarze docenili między innymi siłę decyzji gracza, zmuszenie do kombinowania, świetną atmosferę, mocne zdarzenia losowe oraz dużą różnorodność rozgrywki.

We. The Revolution zaprowadza graczy do XVIII-wiecznego Paryża, a gracz jest sędzią Trybunału Rewolucyjnego. Naszym zadaniem jest osądzenie rewolucjonistów, ich wrogów, przestępców, czy też najzwyklejszych obywateli. Studio skupiło się na podkreśleniu istoty podejmowanych wyborów, które podobno faktycznie wpływają na akcję.

Kilka słów na temat konsolowego wydania powiedział Lukasz Mach, szef marketingu/PR w Klabaterze:

“We. The Revolution zadebiutowało na PC w pięknym stylu zbierając świetne oceny zarówno w mediach jak i od użytkowników. Wiemy, że wielu graczy preferujących dojrzałe gry z ciekawą historią bardzo czeka na edycję konsolową. Połączone zespoły Polyslash i Klabatera ciężko pracują, by nie zawieść tych nadziei. We. The Revolution to absolutnie niepowtarzalny tytuł, cieszę się że już niedługo zagrają w niego właściciele konsol." 

Na deser zobaczcie najnowszy zwiastun We. The Revolution.

Polecamy:

Tagi: Klabater Polyslash We. The Revolution