SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.02.2019 10:28
We. The Revolution cena gameplay
435V

We. The Revolution na pierwszej rozgrywce. Znamy cenę i szczegóły

Polyslash ujawniło ważne informacje dotyczące We. The Revolution. Grę kupimy w dobrej cenie, a twórcy postanowili znacząco rozbudować swoją propozycję – to „największy i najbardziej ambitny projekt” od rodzimego studia.

We. The Revolution trafi na komputery osobiste już 21 marca, jednak w niedalekiej przyszłości odbędzie się również premiera na PlayStation 4, Xboksa One i Nintendo Switcha – aktualnie nie znamy konkretnej daty, ale wydawca obiecuje, że premiera odbędzie się wkrótce.

We. The Revolution pozwoli graczom wpłynąć na Rewolucję Francuską

We. The Revolution zostało wycenione na 69,90 zł, ale już teraz możecie złożyć zamówienie przedpremierowe na GOG.com, gdzie kupicie produkcję za 59,49 zł – jest to specjalny, 15% rabat dla preorderowców.

W sprawie tytułu wypowiedział się Dawid Ciślak, Project Lead w studiu Polyslash, który obiecuje znaczące rozbudowanie propozycji względem pierwotnej koncepcji:

"Ostatnie miesiące to był dla nas okres niezwykle wytężonej pracy. Zebraliśmy bardzo wiele opinii od dziennikarzy, ale również od graczy, którzy mieli okazję zagrać w naszą grę na wielu imprezach branżowych. Kiedy analizowaliśmy te uwagi, doszło do nas, że musielibyśmy zwiększyć rozmach i skalę całej produkcji. I dokładnie to zrobiliśmy. We. The Revolution bardzo się rozrosło, szczególnie gdy porównamy stan dzisiejszy z naszymi początkowymi pomysłami. To największy i najbardziej ambitny projekt jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Nie mogę się doczekać premiery!"

Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy fragment rozgrywki – autorzy przygotowali kilka fragmentów, które pokazują świetną oprawę. Warto jednocześnie podkreślić, że We. The Revolution zaoferuje bardzo ciekawy gameplay, ponieważ Krakowianie umiejscowili wydarzenia w czasach rewolucji francuskiej, a głównym bohaterem został sędzia Trybunału Rewolucyjnego – naszym zadaniem będzie osadzanie przestępców.

Tak prezentują się szczegóły gry:

  • Twórz historię i decyduj, kogo ułaskawić, a kogo posłać na śmierć
  • Poczuj na własnej skórze atmosferę szaleństwa i terroru Rewolucji Francuskiej.
  • Wydawaj wyroki w skomplikowanych i wieloznacznych etycznie sprawach sądowych. Zarządzaj procesem – przesłuchuj świadków, analizuj dowody, czytaj raporty i wydawaj wyroki
  • Po zakończeniu każdego dnia pracy, konfrontuj swoje decyzje z rodziną. Twoi bliscy mogą mieć zupełnie inne zdanie na temat Twoich wyroków
  • Współpracuj lub walcz z frakcjami biorącymi udział w wyścigu o władzę nad zrewoltowanym Paryżem. Spraw, by stali się ulegli lub pozbądź się ich
  • Weź udział w rozgrywce, która stanowi niesamowity miks gatunków 
  • Odkryj niesamowitą oprawę graficzną nawiązującą do sztuki neoklasycznej

Tagi: