Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.05.2019 15:49
GRID zapowiedź
1128V

GRID powraca i znamy datę premiery. Gra może zostać podzielona na sezony

Codemasters właśnie zaskoczyło. Twórcy zaprezentowali zwiastun nowej części GRID, a zarazem poznaliśmy datę premiery. Firma jest jednak bardzo oszczędna w prezentowaniu szczegółów wyścigów.

Sympatycy produkcji Codemasters od dawna czekają na nowego Grida. Twórcy dość niespodziewanie zaprezentowali zwiastun, który jednak nie zdradza za wiele... Choć pozwala przypuszczać pewną ciekawostkę.

F1 2019 na dynamicznym zwiastunie. Piękne bolidy i akcja

GRID nadjedzie 13 września 2019 roku. Gra będzie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych, jednak dokładnie w tym miejscu kończą się szczegóły ujawnione przez wydawcę oraz IGN (redakcja opublikowała zwiastun).

Na witrynie wyścigów także brakuje konkretnych szczegółów dotyczących trybów, czy też samochodów, jednak wspomniany trailer zdradza przygotowanie „Ultimate Edition”, który będzie zawierał trzy sezony zawartości... Nie są to oczywiście potwierdzone informacje, ale mogę przypuszczać, że przynajmniej część elementów przygotowanych przez Codemasters wyląduje w Przepustce Sezonowej.

Więcej o grach Codemasters przeczytacie tutaj:

Tagi: Codemasters GRID zapowiedź