DiRT Rally 2.0 w końcu zaoferuje śnieżne tereny. Znamy szczegóły DLC

News
1598V
DiRT Rally 2.0 w końcu zaoferuje śnieżne tereny. Znamy szczegóły DLC
Wojciech Gruszczyk | 24.04.2019, 12:04

Codemasters nie zakończyło prac nad DiRT Rally 2.0. Wielu graczy liczyło na lokacje obsypane śniegiem i w końcu deweloperzy zaoferują zainteresowanym „Sweden Rally”. Pod tą nazwą skrywa się DLC, które zaprowadzi graczy do jednego z ulubionych miejsc z DiRT Rally.

DiRT Rally 2.0 trafił na półki sklepowe pod koniec lutego. Standardowo autorzy zapowiedzieli serię rozszerzeń, które znacząco rozbudują produkcję i mają zachęcić graczy do spędzania przy tytule kolejnych godzin.

DiRT Rally 2.0 działa w perfekcyjnych 60 klatkach na sekundę

Bez wielkiej zapowiedzi i rozbudowanych materiałów wideo, w sklepie Microsoftu pojawił się DiRT Rally 2.0 - Sweden Rally, który za 14,99 zł pozwoli graczom odwiedzić szwedzkie tereny:

Zmierz się z zakręconymi śnieżnymi ścieżkami Värmlandu w Rajdzie Szwecji. Jedno z ulubionych miejsc z DiRT Rally powraca! Przygotuj się na wyścig po krętych, lodowych drogach Värmlandu, gdzie nawet najmniejszy błąd może zakończyć jazdę. Rajd Szwecji będzie dostępny za pośrednictwem trybów: Mój Zespół, Własne Mistrzostwa i Próba Czasu.

Poniżej możecie spojrzeć na prezentację rozgrywki. Całość wygląda bardzo przyjemnie, więc sympatycy wymagającej jazdy mogą szykować kierownice.

Na co warto spojrzeć?

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/p/dirt-rally-20-sweden-rally/bqm1qzng8gdx?activetab=pivot%3Aoverviewtab

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych