Ancestors Legacy zadebiutuje latem na PlayStation 4 i Xbox One. Zapowiedziano nowe DLC

News
1000V
Ancestors Legacy zadebiutuje latem na PlayStation 4 i Xbox One. Zapowiedziano nowe DLC
Wojciech Gruszczyk | 21.05.2019, 15:36

Dobre wieści dla miłośników strategii czasu rzeczywistego. Docenione Ancestors Legacy trafi już wkrótce na PlayStation 4 i Xboksa One. Jednocześnie twórcy zapowiedzieli nowe rozszerzenie, które zostało zaprezentowane na zwiastunie.

W maju ubiegłego roku Ancestors Legacy trafiło na komputery osobiste. Pierwotnie gra miała wskoczyć także na Xboksa One, ale autorzy na ostatniej prostej zdecydowali się opóźnić premierę. Najwidoczniej postanowiono jednocześnie zadbać o obie konsole.

SpellForce 3: Soul Harvest. Samodzielny dodatek z datą premiery

Ancestors Legacy trafi na PlayStation 4 i Xboksa One latem. Za wydanie gry na PlayStation 4 odpowiada Slipgate Ironworks, a edycję na Xboksa One doprowadzi 1C Entertainment. Są to oczywiście małe szczegóły – najważniejsze, że gracze otrzymają dostęp do tytułu i będą mogli wziąć udział w kilku ekscytujących bitwach.

Na dodatkowe informacje musimy zaczekać, ale już teraz posiadacze gry na komputery osobiste mogą zapoznać się z DLC zatytułowanym „Saladin’s Conquest”. Rozszerzenie oferuje nową opowieść, która została zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami z XII wieku. Dodatek został wyceniony na 9,99 euro.

Wydarzenia przedstawione z perspektywy Saladyna (sułtana Egiptu oraz Syrii) zawierają pięć nowych misji, trzy nowe mapy dla trybu sieciowego oraz kolejne osiągnięcia do odblokowania. Całość została zaprezentowana na poniższym materiale.

Polecamy:

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych